Otwarte- ogólnodostępne zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży.

W dniu 26.08.2023 na zbiorniku nr 2 w Kobiórze odbyły się ogólnodostępne- otwarte "Wakacyjne Zawody" dla dzieci i młodzieży w kategorii U-15.
Dzieci były podzielone na dwie grupy wiekowe do lat 11 i do lat 15.
Na starcie zameldowało się 50 zawodników z miejscowości :
Łazy koło Zawiercia , Tychy, Łaziska , Mikołów , Ruda Śląska , Kobiór , Katowice , Gostyń , Wyry , Lędziny , Bieruń , Czarków, Pszczyna , Bojszowy , Piasek , Paniówki.
Swoją obecnością zaszczycił nas Opiekun Rejonu V do spraw młodzieży kol. Dariusz Jesiak , który pomagał koordynować nasze poczynania związane z zawodami.
Przed rozpoczęciem zawodów jak już tradycja nakazywała nie mogło zabraknąć naszych dzielnych strażaków , którzy ufundowali niezłe atrakcje dla naszych pociech.
Było malowanie twarzy , tatuaże. Dzieci na śniadanie otrzymały drożdżówki i pączki zapijając sokami.
Po zawodach pyszne hot dogi przygotowały nasze małżonki
Joanna Golasz , Barbara KuźnikBarbara Jasińska oczywiście My Sebastian Golasz , Mateusz GolaszNatalia Golasz również staraliśmy się pomagać 😉 .
Jak zwykle nasi sponsorzy nie zawiedli i bez Was nie było by tego wszystkiego.
Sponsorami byli :
Sklep Wędkarski Labraks
Michał Swadźba.
Dziękujemy Wam wszystkim i do miłego.