XXX lecie naszego Koła

Powiadom znajomego:

Uroczystość    jubileuszowa  z  okazji  30-to  lecia powstania  Koła PZW nr 113 w Kobiórze.

W dniu 18 października 2014 roku odbyło się uroczyste jubileuszowe spotkanie z okazji  30-to lecia  powstania Koła PZW nr 113 w Kobiórze. Uroczyste spotkanie  otworzył  prezes Koła Piotr Józef Kłakus witając zaproszonych wybitnych gości , którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Na wstępie przywitał prezesa Zarządu Okręgu PZW w Katowicach Mirosława Iwańskiego, główną księgową  Okręgu Katowice Iwonę Galus oraz prezesów Kół wędkarskich Rejonu V na czele z opiekunem Rejonu Ryszardem Chrobokiem. Następnie prezes przywitał przedstawicieli  Gminy Kobiór na czele z wójtem Stefanem Rytem. Witam też współzałożyciela  naszego Koła ówczesnego nadleśniczego Mariana Kręciwilka  oraz obecnego nadleśniczego Nadleśnictwa Kobiór Mariana Pigana wraz z delegacją , a tak że  prezesa CIS Jacka Wypicha. Przywitał również byłych  prezesów naszego Koła Ryszarda Mazura i Jana Targiela,  wszystkich członków Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego, gospodarzy stawów, a także członków Społecznej Straży Rybackiej Koła.  Szczególnie serdecznie prezes przywitał kolegów którzy są członkami PZW 50 lat i więcej oraz kolegów którzy są z nami od samego początku. Prezes przywitał i złożył podziękowanie autorowi publikacji „30 lat Koła PZW nr 113 Kobiór"  Januszowi Mazur oraz panom którzy pomogli w jej wydaniu : Jarosławowi Kaczor, Piotrowi Kaczmarczyk za opracowanie graficzne i  składanie zdjęć, oraz Robetowi Niemiec za projekt okładki. Na spotkaniu prezes Zarządu  Okręgu  PZW w Katowicach wręczył odznaczenia  PZW:

Prezes Piotr Kłakus otrzymał złotą odznakę z wieńcami  PZW

V-ce prezes Stanisław Kotrys otrzymał złotą odznakę PZW

Członek zarządu Sebastian Kuźnik otrzymał brązową odznakę PZW

Gospodarz stawu " Pilok" Andrzej Ryguła otrzymał brązową odznakę PZW

Najstarsi stażem członkowie PZW w naszym Kole zostali odznaczeni odznaką „Senior Wędkarstwa":

Baron Antoni

Drozdek Czesław

Grochowski  Zdzisław

Kania Mieczysław

Matyja  Brunon

Suchoń Czesław

Wróbel  Henryk

Orlikowski Zdzisław

Prezesi Kół  V Rejonu złożyli gratulacje przekazując okolicznościowe upominki oraz puchary upamiętniające jubileusz XXX  lecia  powstania Koła PZW nr 113 w Kobiórze.